APGYVENDINIMAS IR POILSIS SODYBOJE

POILSIO APARTAMENTAS

Poilsis kompanijai iki 10 asmenų. 3 miegamieji kambariai, svetainė su virtuve, TV, šaldytuvas, sanitarinis mazgas (dušas, kriauklė, WC), didelė terasa. Namelio paskirtis: poilsis po švenčių, vestuvių, poilsis didesnei kompanijai.

REZERVUOTI
Poilsio apartamentas Kaina, EUR
10 asmenų nuoma d.d., 1 parai 150,00
10 asmenų nuoma savaitgaliais, 1 parai 250,00

DVYNYS ANT KALVOS NR.1

Poilsis 2 – 6 asmenims, su visais patogumais ir puikia panorama į Keršio ežerą. Šalia namo – vaikų žaidimų aikštelė, pavėsinė, laužavietė, automobilių stovėjimo aikštelė. Namo paskirtis – ramus, šeimyninis, draugų poilsis.
Name yra 3 kambariai, virtuvėlė (indai, stalo įrankiai ir t.t.), šaldytuvas, sanitarinis mazgas (vandens šildytuvas, dušo kabina, WC, kriauklė) su šildomomis grindimis. Židinys, TV, videomagnetofonas su videofilmų kolekcija, knygos, šachmatai, stalo žaidimai. Yra terasa, balkonas.

REZERVUOTI
Rąstinis poilsinis namas “Dvynys ant kalvos” Nr.1 Kaina, EUR
Šeimyniniam poilsiui – 2-6 vietų, darbo dienomis, nuoma 1 parai 65-90
Šeimyniniam poilsiui – 2-6 vietų, savaitgalio nuoma, 1 parai 75-120

DVYNYS ANT KALVOS NR.2

Poilsis 2 – 8 asmenims, su visais patogumais ir puikia panorama į Keršio ežerą. Šalia namo – vaikų žaidimų aikštelė, pavėsinė, laužavietė, automobilių stovėjimo aikštelė. Namo paskirtis – ramus, šeimyninis, draugų poilsis.
Name yra 2 miegamieji kambariai (po 2 dvigules lovas), svetainė, virtuvėlė (indai, stalo įrankiai ir t.t.), šaldytuvas, sanitarinis mazgas (vandens šildytuvas, dušo kabina, WC, kriauklė), šildomos grindys. Židinys, TV, šachmatai. Yra terasa, balkonas.

REZERVUOTI

Šeimyniniam poilsiui – 3-8 vietų, nuoma parai, darbo dienomis75-120

Rąstinis poilsinis namas “Dvynys ant kalvos” Nr.2 Kaina, EUR
Šeimyniniam poilsiui – 3-8 vietų, savaitgalio nuoma, parai 85-160

DVIVIETIS LIUKSAS

Poilsis 2 asmenims, su visais patogumais. Name yra mini svetainė, virtuvėlė (indai, stalo įrankiai ir t.t.), šaldytuvas, sanitarinis mazgas (vandens šildytuvas, dušo kabina, WC, kriauklė). Namo paskirtis – ramus, romantinis poilsis dviems.

REZERVUOTI
Atskiras liuksas dviems asmenims Kaina, EUR
Poilsis dviems asmenims, nuoma parai, darbo dienomis 65
Poilsis dviems asmenims savaitgalio nuoma, parai 75