ŠAUDYMAS IŠ LANKO

Išskirtinių pramogų mėgėjams “Svajonių Dvaras” siūlo išbandyti taiklumą šaudant iš lankų. Nemokančius apmokome, pravedame instruktažą, praktinę pamoką, surengiame varžybas. Šaudymas iš lanko – įdomi, išskirtinė pramoga, tinkanti įmonių šventėms, bernvakariams, antrai vestuvių dienai ar kitai šventei. Galite šaudyti vienas, ar surengti smagias varžybas su kolegomis, draugais, artimaisiais.

PIRTIS

Tradicinė, erdvi garinė pirtis sodyboje kūrenama ištisus metus. Kaitinimasis pirtyje atpalaiduoja ir valo Jūsų organizmą, padeda atgauti jėgas. Po kaitinimosi galėsite pūkštelėti į ežerą arba žiemos metu į eketę. Be to – pirtis, puikus bendravimo ir laisvalaikio praleidimo su draugais ir artimaisiais būdas. Pirties paslauga gali naudotis tik sodybos “Svajonių Dvaro” svečiai, užsisakę paslaugą iš anksto.

EŽERAS

Visai šalia sodybos tyvuliuoja gilusis, 42m gylio, Keršio ežeras, kurio privalumais gali mėgautis visi, kurie mėgsta maudynes bei žvejybą. Keršio ežere galėsite maudytis, žvejoti ar plaukioti valtimi. Pakrantėje įrengtas lieptas su suoleliu, kur galima mėgautis saulės voniomis ir puikiu kraštovaizdžiu. Žvejams bei poilsiautojams “Svajonių Dvaras” siūlo valties nuomą.

RAMIOS PRAMOGOS

Vakarais ar esant prastam orui galite jaukiai ir šeimyniškai leisti laiką prie židinio žaisdami stalo žaidimus. Jų turime įvairiausių – kiekvieno poilsiautojo skoniui. Taip pat sodyboje turime didelę vaizdajuosčių ir knygų kolekciją. Norintys ramaus poilsio gamtoje gali pagrybauti sodybos apylinkėse.

BILIARDAS

Biliardo mėgėjams siūlome pasinaudoti atskirame pastate įrengta biliardo patalpa, kur stovi didelis profesionalus 12 pėdų rusiško biliardo stalas bei eksponuojamos senovinės sodybos relikvijos. Vasaromis čia rengiami biliardo turnyrai Pakeršės taurei laimėti. Pradedantys gali užsisakyti biliardo pamokas.

SPORTAS

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams sodyboje įrengta universali sporto aikštelė. Aikštelė saugiai aptverta. Ja gali nemokamai naudotis visi krepšinio, tinklinio ar teniso mėgėjai. Tai puikus būdas smagiai praleisti laiką atostogų metu su artimaisiais ir palaikyti puikią fizinę formą bei prasiblaškyti.