Kas mes esame?

https://svajoniudvaras.lt yra reprezentacinė svetainė, skirta mūsų teikiamoms kaimo turizmo paslaugoms pristatyti.

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir saugumą. Tinklapyje https://svajoniudvaras.lt renkami duomenys yra naudojami tik siekiant pagerinti Jūsų naršymą tinklapyje.

Mes neparduodame ir neperduodame Jūsų pateikiamos informacijos internete trečiosioms šalims.

Jeigu turite klausimų apie mūsų privatumo politiką, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@svajoniudvaras.lt arba telefonu +370 69988544

Jeigu mūsų privatumo ir saugumo politika kliento atžvilgiu pasikeistų, mes įsipareigojame Jus informuoti asmeniškai arba pakeitimus paskelbti savo tinklalapyje. Prieš panaudodami asmeninę informaciją, pranešime Jums asmeniškai, jeigu panaudojimo būdas keisis. Jūs galite visuomet atsisakyti bet kokio naujo informacijos apie Jus panaudojimo būdo.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome?

Tinklapyje https://svajoniudvaras.lt renkami ir saugomi tik tie duomenys, kuriuos Jūs paliekate rašydami komentarus ar pildydami užklausos formas (pvz.: vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris).

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų (spam).

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų forma

Mūsų naudojamoje kontaktų formoje reikia užpildyti grafas, įrašant savo vardą ir el. pašto adresą. Šiuos duomenis naudojame tik siekdami pagerinti komunikaciją su Jumis. Neperduodame ir neatskleidžiame kontaktų formoje užpildytų duomenų trečiosioms šalims bei nenaudojame jų marketingo tikslais.

Slapukai (cookies)

Slapukas yra mažas skaitmeninis failas, kurį interneto tinklo svetainė dažnai siunčia į Jūsų kompiuterį ir išsaugo Jūsų kompiuterio kietajame diske, kai Jūs lankotės tinklalapyje. Slapukas gali turėti informaciją (pvz.: unikalų vartotojo ID), kuris naudojamas sekti jūsų aplankytiems puslapiams ar svetainėms. Jūs naudojatės slapukais, tačiau juose nekaupiate asmeninės informacijos.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų pirkimo ir apsilankymo tinklapyje patirtį. Kai lankotės šiame tinklalapyje, Jūsų slapukai padeda mums sekti Jūsų veiklą svetainėje. Jeigu Jūs išsaugote kokią nors informaciją mūsų tinklapyje, slapukai mums leidžia Jus atpažinti. Jeigu Jūs neišsaugote jokios informacijos tinklalapyje, slapukai padeda stebėti ir saugoti informaciją apie Jūsų naudojimąsi tinklalapiu, neidentifikuodami Jūsų. Kitu atveju, ši informacija padeda teikti geresnį aptarnavimą, patobulinti puslapio dizainą, o taip pat ir mūsų produktus, paslaugas, konkursus ir akcijas.

Mes nerenkame jokios kitos formacijos apie jūsų lankymąsi kitose internetinėse svetainėse.

Tiklalapyje https://svajoniudvaras.lt naudojami slapukai:

  • Sesijų slapukai: tai yra trumpalaikiai slapukai, kurie laikomi tol, kol svetainės lankytojas yra atsidaręs interneto naršyklę, nes užtikrina prieigą prie svetainės. Seansų slapukai primena svetainei, ką lankytojas pasirinko ankstesniame puslapyje, kad išvengtų pakartotinio informacijos įvedimo.
  • Nuolatiniai slapukai: priešingai nei sesijos slapukai, nuolatiniai slapukai yra saugomi kompiuteryje iki galiojimo pabaigos arba ištrynimo. Tai suteikia galimybę atpažinti jus grįžus, atsiminti jūsų pasirinkimus ar suteiktas paslaugas.
  • Trečiųjų šalių slapukai: https://svajoniudvaras.lt naudoja trečiųjų šalių, tokių kaip, „Google“, “Facebook”, “HotJar”ir kt. slapukus, kad galėtų tvarkyti reklamas optimizuoti rinkodaros komunikaciją.

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jūs galite atsisakyti slapukų, išjungdami juos savo naršyklėje.

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti/ištrinti slapukus. Kaip tai padaryti skaitykite čia. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapių įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis?

Mes nedaliname, neperduodame ir neparduodame jokios informacijos, surinktos internete jokiai kitai savarankiškai veikiančiai trečiajai šaliai.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis?

Kontaktų formoje užpildytus duomenis (vardą, el. pašto adresą, prisegtą failą) saugome 3 mėnesius arba kol tai yra būtina kontaktui su Jumis palaikyti.

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jums pageidaujant, šie duomenys gali būti ištrinti.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis?

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

Visais saugumo ir privatumo klausimais galite kreiptis el. paštu: info@svajoniudvaras.lt ir tel. nr: +370 69988544.