sodyba vestuvėms

ERDVI POKYLIŲ SALĖ

Sodyba „Svajonių Dvaras“ vestuvėms siūlo erdvią pokylių salę, talpinančią iki 60 artimiausių Jūsų svečių. Salėje yra erdvė šokiams, muzikinis centras, kuriuo galite naudotis, galimybė pasijungti media. Taip pat vieta saldumynų stalui, erdvi terasa. Salę, stalus ir kėdes galime dekoruoti pagal Jūsų pageidavimus, vestuvių tematiką. Salė puikiai pritaikyta nepamirštamai Jūsų vestuvių šventei!

sodyba vestuvėms

MAITINIMAS

“Svajonių Dvare” švęsdami vestuves galite mėgautis origanaliai papuoštais, skaniais patiekalais. Meniu derinamas su Jaunaisiais iš anksto, atsižvelgiant į individualius poreikius. Profesionalios šeimininkės atsižvelgs ir į specialius pageidavimus, Jūsų ar Jūsų svečių mitybos poreikius. Aptarnaujantis personalas pasirūpins sklandžiu aptarnavimu. Kaina – nuo 30 eur asmeniui.

sodyba vestuvėms

APGYVENDINIMAS

“Svajonių Dvaro” sodyba vestuvių metu gali apgyvendinti iki 50 asmenų. Jaunavedžiams skirtas atskiras liuksas. Sodybos nameliai įrengti gražiai ir jaukiai. Nameliuose įrengtos lovos leis ramiai išsimiegoti ir pailsėti po šventinio šurmulio. Pro namelių langus atsiveria nepakartojami gamtos vaizdai, kuriuos stebint patirsite ramybės ir laimės jausmą, atsigausite. Kaimo turizmo sodybos „Svajonių Dvaras“ atmosfera užburia – žmonės nenori iš čia išvažiuoti! Mes pasirūpinsime, kad Jūs ir Jūsų svečiai pasijaustų lyg namuose.

sodyba vestuvėms

VESTUVINIO ŠOKIO PAMOKOS

Norite savo šventę papuošti išskirtiniu judviejų meilės šokiu? Jaunieji, pasirinkę „Svajonių Dvaro“ sodybą vestuvėms gauna ypatingą dovaną – vestuvinio šokio pamokas! Šių pamokų metu Jums bus sukurtas unikalus vestuvinis šokis, pagal pasirinktą muziką. Pamokos vyksta sodybos pokylių salėje, taigi šokdami savo vestuvinį šokį šventės metu, puikiai jausite aplinką. Šiuo šokiu Jūs nustebinsite savo svečius ir artimuosius bei sutvirtinsite savo sąjungą – juk niekas taip nesuartina, kaip meilės kupinas šokis!