sodyba šventėms

POKYLIŲ IR RENGINIŲ SALĖ

5o asmenų talpinanti pokylių ir renginių salė puikiai tiks švęsti Jums svarbią šventę ar suorganizuoti renginį. Salė įrengta taip, kad švęsti būtų jauku ir patogu: erdvi šokių aikštelė, erdvė saldumynų stalui, terasa, muzikinis centras, projektorius, galimybė pasijungti įvairias medias. Stalus sustatysime pagal Jūsų pageidavimą ir dalyvių skaičių. Taip pat, Jums pageidaujant, galime dekoruoti salę pagal šventės ar renginio tematiką.

sodyba šventėms

MAITINIMAS

Šventės metu paruošime šventinę vakarienę bei pusryčius. Ruošiame tiek užkandžius, tiek karštus patiekalus, pagal iš anksto suderintą meniu, tad Jums nereikia rūpintis, kuo pavaišinti svečius. Verslo renginio metu pagal Jūsų pageidavimus ir renginio tvarkaraštį patieksime pusryčius, pietus, vakarienę, paruošime kavos pertraukėles, užkandėlių rinkinius į pirtį. Apmokytas personalas profesionaliai aptarnaus šventės ar renginio dalyvius.

sodyba šventėms

APGYVENDINIMAS

Šventės metu apgyvendiname iki 50 asmenų, verslo renginių metu – iki 30 asmenų (tačiau pagal situaciją vietų skaičius gali būti didesnis). Nameliai su visais patogumais – virtuvėle, dušo kabina, higienos reikmenimis, patogiomis lovomis. Pro namelių langus atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai, kurie leis atsipalaiduoti ir pajusti harmoniją.

sodyba šventėms

PRAMOGOS

Šventės ar renginio metu galite mėgautis sodybos pramogomis. Norintiems – iškurename tradicinę garinę pirtį, ant ežero kranto. Vasarą galite džiaugtis ežero malonumais: plaukioti su valtimis, žvejoti. Taip pat „Svajonių Dvare“ rasite rusiško biliardo salę bei galėsite išmėginti jėgas šaudydami iš lanko. Šios pramogos pagyvins Jūsų šventę.